طراحی سایت با وردپرس در آمل

چرا وردپرس؟

به دلیل اینکه طراحی سایت با وردپرس در چند سال اخیر، تبدیل به محبوب ترین روش طراحی سایت در سراسر دنیا شده است. این محبوبیت بی دلیل نیست. دلایل فنی زیادی وجود دارد که در مقاله وردپرس چیست به صورت مفصل درباره آن ها صحبت شده است.

قیمت طراحی سایت وردپرس در آمل

قیمت مناسب در کنار کیفیت بسیار بالا

قیمت طراحی سایت با وردپرس، یکی از مزیت های این پلتفرم محبوب می باشد. در کنار کیفیت بسیار بالا وردپرس، هزینه طراحی سایت وردپرس بسیار کمتر از سایر روش های ساختن سایت می باشد. قیمت دقیق با توجه به پروژه مشخص می شود. اما پروژه های ساده معمولا بین 2 تا 10 میلیون تومان می شود. البته پروژه های با رقم های بسیار بالاتر هم هم وجود دارد.

مدیریت کم هزینه و ساده وردپرس

مدریت سایت وردپرس آنقدر راحت می باشد که هر فردی با کمترین دانش در زمینه کامپیوتر و اینترنت، می تواند با یک آموزش چند دقیقه ای با آن کار کند.

پلاگین های رایگان

یکی از مزیت هایی که وردپرس را منحصر به فرد می کند، پلاگین ها  یا همان افزونه های رایگان و پولی آن است. پلاگین برای سایت مشابه اپلیکیشن برای موبایل می ماند. 

مزیت های طراحی سایت با وردپرس برای استفاده روزانه

بدون شک بیان مزیت های وردپرس آنقدر زیاد است که توضیح آن در این صفحه نمی گنجد. اما در این قسمت به 3 مورد از مزیت های استفاده از وردپرس به صورت روزمره اشاره شده است. یکی از آن ها مربوط به آینده است. دلیل آن هم جلوگیری از نگرانی مدیران سایت، برای توسعه سایت می باشد.

40%

تغییر آسان متن و تصاویر صفحات

صفحه سازهایی که در چند سال گذشته برای وردپرس طراحی شده اند، این امکان را به شما می دهند تا به صورت بصری و بدون نیاز به کدنویسی، تصاویر و متن های صفحات سایت را به راحتی تغییر دهید.

راحتی قرار دادن مقالات جدید در بلاگ

یکی از مزیت های وردپرس، وبلاگ بسیار حرفه ای آن می باشد. خودتان یا یکی از کارمندان مجموعه شما می تواند به راحتی و بدون محدودیت، اخبار و مقالات را در سایت قرار دهد. آن هم با ابزارهای مناسب سئو!

توسعه آسان سایت در آینده

پس از طراحی سایت با وردپرس، نگرانی توسعه آن در آینده را ندارید. چون به راحتی هر ایده ای که داشته باشید، می توانید بر روی سایت وردپرسی خود پیاده سازی نمایید.

طراحی سایت وردپرس در آمل
برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

مغازه ها و فروشگاه های آمل

خیابان هراز آمل پر از مغازه ها و فروشگاه های پر تردد می باشد. اما با یک بررسی ساده متوجه می شوید که هنوز خیلی از آن ها فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نکرده اند. در هر کجای آمل که هستید، ما می توانیم با وردپرس و سئو یک فروشگاه اینترنتی پر بازدید برایتان طراحی کنیم.

کسب و کارهای خانگی آملی

بسیاری از آملی های عزیز هستند که به دلیل هزینه های بالای دفتر و مغازه، مایلند کسب و کار خود را از خانه مدیریت کنند. شاید این امکان در چند سال گذشته محیا نبود. اما امروزه با طراحی سایت با وردپرس در آمل می توانید به این رویا تحقق ببخشید. امکان فروش خدمات و محصولات از خانه این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره می توانید به تیم ما پیام دهید.

کارخانه های آمل

آمل یکی از قطب های صنعتی کشور می باشد. با وجود کارخانه های بزرگ و کوچک در آمل، این شهر تبدیل به یکی از شهرهای مهم ایران شده است. در شهرک صنعتی آمل کارحانه های بسیاری وجود دارند که هنوز به درستی وارد فضای تجارت الکترونیک نشده اند. هدف ما در آمل وب کمک به استفاده از پتانسیل های تجارت الکترونیک برای آن ها می باشد.

شرکت ها و ادارات

طراحی سایت شرکتی با وردپرس به شما این امکان را می دهد تا خدمات و محصولات خود را در معرض دید درخواست کنندگان از سراسر کشور بگذارید. حتی با یک سایت مناسب می توانید پا را فراتر از مرزها بگذارید. تیم آمل وب با تجربه در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

استارتاپ های آمل

با وجود اینکه آمل یکی از شهرهای پر رونق استان مازندران است، اما متاسفانه استارتاپ های زیادی از آن متولد نشده است. ما در این راه می توانیم به تمامی افرادی ایده های استارتاپی دارند کمک کنیم. این کمک ما فراتر از طراحی سایت با وردپرس است. ما می توانیم با تجربه چند ساله در زمنه راه اندازی استارت آپ، مسیر را برای پیاده سازی ایده شما هموار سازیم. 

املاک و مستغلات شهر آمل

در سال های اخیر شاهد مهاجرت افراد زیادی به شهر آمل بوده ام. آمل به دلیل آب و هوای مناسب و فرصت های اقتصادی فراوان، یکی از مقاصد مهم برای سایر هموظنانمان شده است. این مضوع فرصت بزرگی را برای افرادی که در زمینه املاک و مستغلات  کار می کنند، به وجود آورده است. به راحتی می توانید بار طراحی سایت املاک در آمل با وردپرس، از این فرصت استثنایی استفاده نمایید.

درباره سفارش طراحی سایت با وردپرس سوال دارید؟