سئو سایت آمل

سئو سایت چیست؟

سئو سایت فرایند بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو می باشد. به عبارت ساده تر سئو کمک می کند تا هنگامی که مردم در گوگل جستجو می کنند، سایت شما در نتایج ابتدایی نمایش داده شود. آن هم با عبارات و کلمات کلیدی مربوط به زمینه کاری شما!

کلمه کلیدی چیست؟

هنگامی شما قصد جستجو در زمینه کالا یا خدمات و یا هر موضوعی را دارید، آن را به صورت کلمه یا عبارتی در گوگل جستجو می کنید که به کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی می گویند. هدف سئو سایت این است که کاری کنیم تا سایت شما در کلمات کلیدی مربوط به زمینه کاریتان در رتبه های برتر گوگل قرار گیرد و جایگاه بهتری نسبت به رقبا کسب کنید.

آیا سئو سایت در آمل اهمیت دارد؟

سئو سایت نه تنها در آمل؛ بلکه در سراسر ایران و دنیا اهمیت دارد. چراکه به برترین روش دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. فرض کنید شما یک موبایل فروشی در محله رضوانیه آمل دارید و یک نفر در گوگل جستجو کند “خرید موبایل سامسونگ در آمل” و سایت شما در نتیجه اول ظاهر می شود. حال اگر قیمت و شرایط مناسب ارئه دهید، می توانید آن فرد را که بر فرض در محله کلاکسر زندگی می کن را به سمت خود بیاورید. 

قیمت و هزینه سئو سایت

قیمت سئو سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. به همین دلیل یک قیمت مشخص برای بهینه سازی همه سایت ها وجود ندارد. در عمل به سختی کلماتی که قرار است سایت شما در آن ها نمایش داده شود بستگی دارد. برای قیمت گذاری باید پروژه شما بررسی شود.

سئو سایت چقدر زمان می برد؟

سئو یک فرایند زمان بر و مستمر می باشد. حداقل زمانی که برای مشاهده قابل قبول نتایج باید در نظر بگیرید، 6 ماه است. اما بعد از آن هم فرایند سئو باید ادامه پیدا کند. اما به دلیل ارزش بالایی که ایجاد می کنند، تمام شرکت ها در سراسر جهان از این روش بازاریابی اینترنتی استفاده می کنند. سئو برای شما مشتری هدفمند می آورد.

سئو کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلاه سیاه

نحوه اجرای سئو 3 مدل می باشد. افرادی که از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند، معمولا به سرعت و در مدت 3 تا 4 ماه به نتایج مورد نظرشان می رسند. آن هم با هزینه های بسیار کمتر! اما مشکل بزرگ اینجاست کههر لحظه که گوگل متوجه اقدامات آن ها شود، سایت را جریمه می کند و به اعماق نتایج گوگل ارسال می کند! در عمل سایت شما پنالایز می شود! اما در روش کلاه سفید به این صورت نمی باشد.

سئو کلاه سیاه خط قرمز تیم آمل وب است! چون اعتقاد داریم به کل کسب و کار آسیب می زند. بسیاری از صاحبان سایت به افرادی که سئو کلاه سیاه انجام می دهند، گرایش پیدا می کنند. دلیل آن هم هزینه ماهیانه بسیار پایین تر و رتبه گرفتن بسیار سریع تر آن است. اما نمی دانند که چه آینده تاریکی در انتظار سایتشان است. ما از روش هایی استفاده می کنیم که اصولی باشند. هدف ما افزایش رتبه ها به صورت مستمر می باشد. 

خیر. همانطور که در بالا هم گفته شد سئو یک پروسه بلند مدت است و هزینه آن به صورت ماهیان مشخص می شود.

تولید محتوا یکی از ارکان اصلی برای سئو کردن سایت است. ما تیم تولید کننده محتوا داریم و می توانیم خودمان و با هم فکری کارفرما، تولید محتوای سئو شده انجام دهیم. اما هزینه های آن به صورت جداگانه محاسبه می شود.

هنوز هم در زمینه سئو سایت سوال دارید؟

هر سوال یا درخواستی در زمینه سئو سایت خود در آمل دارید، از طریق فرم روبرو مطرح فرمایید. حداکثر تا 24 ساعت توسط تیم آمل وب پاسخ داده می شود.