طراحی سایت شرکتی در آمل

0
0

سفارش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

بدون شک از هر شرکت طراحی سایت در آمل و یا سایر شهرها در زمینه طراحی سایت شرکتی سوال کنید، وردپرس را پیشنهاد می دهند. دلیل آن هم کاملا مشخص است. کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب باعث شده است تا سایر گزینه ها امکان رقابت نداشته باشند. 

سایر خدمات آمل وب برای سایت های شرکتی

در آمل وب علاوه بر طراحی سایت شرکتی، سایر خدماتی که برای داشتن یک سایت موفق نیاز دارید را به شما ارائه می دهیم. دیگر نگرانی پیدا کردن چند شرکت و شخص مختلف را نخواهید داشت و ما با صورت کامل در کنار شرکت شما خواهیم بود.

نگهداری سایت شرکتی

بدون شک هر سایتی به نگهداری و آپدیت نیاز دارد. یکی از دلایل طراحی سایت شرکتی با وردپرس، راحتی آپدیت آن است. اما اگر شرکت شما زمان و یا نیروی لازم برای آپدیت نگه داشتن سایت را ندارد، ما این کار را برای شما انجام می دهیم. آن هم با هزینه های بسیار مناسب که پرداخت های آن به صورت ماهیانه می باشد.

سایت شرکتی به عنوان رسانه ای برای منتشر کردن پیام های شرکت می باشد. از طرف دیگر با آموزش های رایگان در زمینه کاری خود، می توانید مخاطبان هدف را به سمت خدماتی که ارائه می دهید جذب کنید. اما تولید محتوای ارزشمند کاری سخت و زمان بر است. اما نگران نباشید. چون این کار راهم برای شرکت شما انجام می دهیم.

افزایش رتبه در گوگل

ارزش دیده شدن در رتبه های برتر گوگل بر کسی پوشیده نیست. اگر شما هم می خواهید سایت شرکتی خود را برای موتور جستجوی گوگل بهینه کنید، تصمیم بسیار هوشمندانه ای گرفته اید. چرا که باعث جذب رایگان مخاطبان هدف می شود. اما این کار به تخصص و تجربه نیاز دارد. در تیم ما متخصص سئو سایت وجود دارد که این کار را برای شما انجام می دهد.

هویت بصری شرکتی

هویت بصری به شرکت شما شخصیت می دهد. کاری می کند که مردم بیشتر به شما اعتماد کنند و در ذهن ها باقی بمانید. برای مثال اگر الان به شرکت ایرانسل فکر کیند، اولین چیزی که به ذهنتان می آید، رنگ زرد ایرانسل است. این مورد تنها مثال ساده ای از هویت برند بود. ما می توانیم برای سایت شرکتی شما هویت بصری بسازیم.

مراحل طراحی سایت شرکتی

مکالمه با شما

پیاده سازی و اجرا

تایید و تحویل

سفارش طراحی سایت
در آمل